הצללה

כאשר אתם בוחנים מספר סוגים של פתרונות קירוי לבית, לעסק או לכל מטרה או צורך אחרים, אתם רוצים לדעת מה היא המשמעות של המילה הצללה, וכיצד ניתן ליצור את הקירוי הטוב ביותר, והכל מתחיל בהתאמה בין סוג פתרון הקירוי ובין תנאי השמש בשטח הרלוונטי שאותו רוצים להצל. כך למשל, אם מדובר על מרפסת בבניין משותף רב קומות, הרי שהדרישה לצל במרפסת יכולה להסתכם במספר שעות בודדות במהלך היום, השעות בהן השמש קורנת על המרפסת.
 

פתרון לאורך כל שעות האור

לעומת זאת, אם אתם מחפשים פתרון קירוי לגינה או לחצר, ייתכן שפתרון הקירוי יצטרך לספק פתרון ארוך טווח יותר למשך שעות רבות יותר לאורך היום, תוך שהוא מספק את הצל הנדרש בכל זווית ממנה קורנת השמש. במידה ומדובר על הצללה של אירוע טבע למשל, הצורך בצל מתחיל ברגע שהשמש זורחת ומסתיים ברגע שבו היא שוקעת והפתרון צריך לספק צל לאורך כל שעות האור של היום.

פיתרונות מגוונים וצבעוניים
 

ייעוץ מקצועי במיוחד בשבילכם

בטייר ברזנטים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של פתרונות הצללה שאותם תוכלו להתקין בצורה קבועה ובאופן שיספק מענה צל מיטבי לאורך כל שעות היום, או להתקין פתרונות ניידים ומודולאריים שאותם תוכלו לכוונן לאורך שעות היום בהתאם לזווית ממנה זורחת השמש. אנשי המקצוע של טייר ברזנטים עומדים לרשותכם עם שירות הדרכה וייעוץ חינם, וישמחו להעניק לכם תשובות על כל השאלות, ולסייע לכם לבחור את הפתרון המתאים לכם ביותר. 

בד הצללה מתוח
 

כל פתרונות הצל שאתם מחפשים

טייר ברזנטים היא חברה המתמחה במתן כל סוגי פתרונות ההצללה, לכל מטרה ולכל הלקוחות מכל מגזרי המשק. החברה ממוקמת ברמלה, משם היא משווקת, מפיצה ומספקת שירות למגוון לקוחות במגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי בכל רחבי הארץ, מעניקה הדרכה וייעוץ חינם, וכן מבצעת התקנות ומספקת שירות אדיב עד בית הלקוח. בין פתרונות ההצללה שניתן למצוא באולם התצוגה של החברה: סוככים לרכב, פרגולות עץ, פרגולות חשמליות, פתרונות קירוי לבריכה, בדי ורשתות הצללה, שמשוניות של קיבוץ העוגן וקיבוץ ארז, סוככי זרועות, סוככי מרקיזה ועוד.

בדי הצללה רחבים