סגירות חורף

ההנחה שהפרגולה שלכם, שהמרפסת שלכם או שהגינה שלכם הם אזורים בהם אפשר לשבת בקיץ בלבד, היא הנחה שיש מאחוריה אמנם היגיון, אבל בפועל זה לא חייב להיות ככה. בפועל, אתם יכולים להתקין מגוון רחב של סגירות חורף שיאפשרו לכם ליהנות מהגינה, המרפסת או הפרגולה שלכם גם לאורך כל עונת החורף, לרבות בימים הקרים ביותר והגשומים ביותר של השנה. סגירות אלה מבודדות את החלל הפנימי של הפרגולה או המרפסת ומגנות עליו מפני הגשם, הרוחות ותנאי מזג האוויר שבחוץ.

 

מגוון דגמים של סגירות

בטייר ברזנטים באפשרותכם לבחון מגוון רחב של דגמי סגירות חורף, הן סגירות קשיחות המבוססות על קונסטרוקציית פלדה עם לוחות זכוכית ופלסטיק, והן סגירות גמישות המבוססות על מבנה ברזנט עם יריעות ניילון שקופות המתפקדים בתור חלונות. בשני המקרים תוכלו ליצור בידוד של החלל הפנימי של הפרגולה, המרפסת או הגינה ולהמשיך ליהנות מהן גם במהלך עונת החורף.

סגירה לחורף   סגירת חורף
 

תצוגה מלאה ומרשימה של סגירות חורף

אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו אל מרכז התצוגה בעיר רמלה במרכז הארץ, להתרשם מכל האפשרויות העומדות בפניכם, לקבל ייעוץ מקצועי והדרכה בחינם מאנשי המקצוע המומחים של טייר ברזנטים, לשאול את כל השאלות ולקבל את כל התשובות, והכל על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה והבטוחה ביותר עבורכם. כמו כן, אנו מציעים לכם את כל הסגירות המוצעות במחירים תחרותיים, אטרקטיביים והוגנים ביחס ליתר שוק הקירוי הישראלי.

סגירת מרפסת לחורף 
 

טייר ברזנטים – מרכז הקירוי וההצללה של ישראל

טייר ברזנטים היא חברה מקצועית ומנוסה המציעה מגוון רחב של פתרונות הצללה לכל מטרה, לבית, לגינה, לחצר, לעסק, למפעל, למוסדות ממשלה, למרפסת, לאירועי שטח ועוד. לחברה בסיס לקוחות רחב המונה מאות לקוחות מכל מגזרי המשק ומכל רחבי הארץ, אותם היא משרתת ממרכז הפעילות בעיר רמלה שבמרכז הארץ. במקום ניתן להתרשם ממגוון סוגי סוככים לרכב, סוככי זרועות, סוככי מסילות, סוככי מרקיזה, בדים ורשתות הצללה, שמשוניות, שמשיות, פרגולות, סגירות לחורף ועוד. כמו כן, בחברה ניתן לקבל שירותי ייעוץ והדרכה חינם, שירות התקנה מקצועית ושירות לקוחות אדיב ואישי לכל לקוח.

סגירת חורף הרמטית

הקליקו למידע נוסף אודות קניית רכבים יד שניה בחולון