סגירת פרגולה לחורף

אם יש לכם פרגולה בבית והיא משרתת אתכם בצורה מושלמת במהלך עונת הקיץ, אתם לבטח מצטערים מאוד כשמגיעה עונת החורף ואתם לא יכולים עוד ליהנות מזמן איכות באוויר הפתוח. ובכן, באוויר הפתוח אולי אתם באמת לא רוצים לשבת במהלך עונת החורף, אבל באמצעות סגירת פרגולה לחורף תוכלו לחוות את הדבר הקרוב ביותר לכך. הסגירה יכולה להתבצע באמצעות מבנה ברזנט מותאם אישית המספק לכם הגנה מלאה מפני הגשם, הרוחות ומזג האוויר שם בחוץ, וכן מספק לכם נקודות מבט דרך חלונות גמישים שקופים עשויים ניילון עבה.
 

התאמת הסגירה לתנאי השימוש והעיצוב

לחילופין, תוכלו לבחור במודל אחר של סגירת פרגולה לחורף באמצעות מבנה קשיחה המבוסס על לוחות זכוכית או פלסטיק הנתונות בתוך קונסטרוקציית מתכת או עץ. בטייר ברזנטים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של דגמים לסגירת חורף, ולבחור את הדגם המתאים לכם ביותר הן בהתאם לתנאי השימוש שאתם רוצים לעצמכם, והן בהתאם לעיצוב המתאים לכם ביותר, בין שאתם אוהבים את העיצוב המגוון של ברזנטים גמישים, ובין שאתם מעדיפים סגירה קשיחה וקבועה יותר.

פרגולה לחורף   סגירת פרגולה אולם אירועים
 

כל הדגמים במרכז התצוגה שלנו

כל סגירות החורף מתוכננות כך שניתן יהיה להתקין אותן ולקפל אותן במהירות ובקלות על מנת שתוכלו לעשות את השימוש המתאים לכם בפרגולה בכל עונה של השנה. אנו מזמינים אתכם להגיע אל מרכז התצוגה שלנו בעיר רמלה ולהתרשם ממגוון רחב של סגירות חורף, וכן לקבל ייעוץ מקצועי והדרכה חינם.
 

טייר ברזנטים – פתרונות לכל עונות השנה

טייר ברזנטים היא חברה המתמחה בעולם ההצללה, ופועלת בשוק הישראלי מזה שנים ארוכות, במהלכן שירתה החברה שורה ארוכה של לקוחות מכל רחבי הארץ, ובנתה לעצמה מוניטין רב של חברה מקצועית המעניקה פתרונות שלמים ומושלמים בליווי שירות לקוחות יוצא דופן. החברה מספקת שירותי ייעוץ והדרכה בחינם, שירותי התקנה של כל פתרון הצללה בכל תנאי שטח ושירות לקוחות בבית הלקוח. בחברה תוכלו למצוא מגוון פתרונות הצללה מן המדף, או פתרונות מותאמים אישית להשכרה או למכירה על פי הצורך ובהתאם למטרה. סוככים, פרגולות, בדי הצללה, רשתות צל, שמשיות, שמשוניות, סגירות לחורף ופתרונות נוספים, במרכז התצוגה של החברה ברמלה.

סגירת פרגולה לאולם 

הקליקו למידע אודות בדק בית מומלץ