סוכך זרועות

אחד האתגרים המרכזיים בבחירת פתרון הצללה לכל מתחם, הוא היכולת להשיג כיסוי מרבי לאורך כל שעות האור, ולא משנה מאיזו זווית קורנת השמש. במקרים רבים, אנשים מתקינים פתרון הצללה הזהה בגודלו לשטח שאותו הם מעוניינים להצל, כך שכאשר השמש נמצאת ממש מעל המתחם, נוצר צל מושלם על כל מתחם ההצללה. יחד עם זאת, כאשר השמש נעה בשמים ומכה במתחם מזוויות שונות, הצל למעשה "זז", והמתחם עצמו יכול להישאר חשוף לקרני השמש.

סוכך זרועות בתוספת הדפסה

כוונון הסוכך בהתאם לזווית השמש

על מנת לפתור מצב זה, תוכלו להתקין סוכך זרועות המאפשר לכם לכוונן את ההצללה בהתאם לשעת היום והזווית ממנה קורנת השמש. סוככים אלה מבוססים על משטח הצללה המותקן על גבי זרועות שאותם ניתן לכוונן, לקפל ולפרוש כך שתוכלו לבחור בכל רגע נתון האם לקפל או לפרוש את הסוכך, וכן לכוונן אותו בהתאם לזווית השמש. תוכלו גם למצוא דגמי סוכך זרועות המבוססים על מנוע חשמלי המאפשר לכם להניע את הזרועות בצורה חשמלית לחלוטין.
 

פתרון מושלם במחיר אטרקטיבי

בטייר ברזנטים תוכלו למצוא את כל פתרונות ההצללה לבית, למשרד, לעסק ולשטח, ולקבל ייעוץ מקצועי והדרכה מאנשי המקצוע של טייר ברזנטים. אנו נספק לכם את התשובות לכל השאלות המטרידות אתכם בנושא, נכווין אתכם לפתרון המתאים לכם ביותר, ונדאג להעניק לכם את הפתרון המושלם במחיר אטרקטיבי ותחרותי. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהגיע אל מרכז התצוגה שלנו בעיר רמלה, ולמצוא את הסוכך המתאים לכם ביותר הן בעיצוב, הן ברמת השימושיות והן במחיר.
 

מרכז ההצללה של טייר ברזנטים

טייר ברזנטים היא חברה המתמחה באספקת פתרונות הצללה מכל סוג, בכל גודל, בכל עיצוב ובכל מרקם. החברה משרתת לקוחות מגוונים מהמגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי בכל רחבי הארץ, ומציעה את שירותיה מזה שנים ארוכות. באולם התצוגה של טייר ברזנטים תוכלו למצוא פתרונות סוככים, שמשיות, שמשוניות, פרגולות, בדי ורשתות הצללה, אותם תוכלו לשכור או לקנות הן כפתרון הצללה קבוע והן כפתרון הצללה זמני. בחברה תוכלו ליהנות משירות ייעוץ והדרכה חינם, שירותי התקנה מקצועיים ושירות לקוחות אישי ואדיב לכל לקוח ולקוח.