סוכך לרכב

האם אתם מרגישים שאתם כבר לא יכולים לסבול את מכת החום הזאת שתוקפת אתכם מייד כשאתם נכנסים לרכב ביום קיץ חם? האם אתם מרגישים שקרינת השמש מתחילה לגרום בלאי משמעותי לפנים הרכב? אם זה הוא המצב, כדאי שתדעו שאתם יכולים להתקין סוכך לרכב ולהגן על הרכב שלכם מפני קרני השמש. את הסוכך תוכלו לבחור מבין שורה של דגמי מדף וכן תוכלו לעצב את הסוכך שלכם בהתאמה אישית מלאה ובסיוע אנשי מקצוע מנוסים.

 

מגוון רחב של סוגי סוככים לרכב

בטייר ברזנטים אנו מעמידים לרשותכם שורה של אנשי מקצוע שיעניקו לכם ייעוץ מקצועי והדרכה חינם סביב הנושא של סוכך לרכב וסביב עוד שורה של פתרונות הצללה המסופקים על ידינו במרכז התצוגה של החברה בעיר רמלה שבמרכז הארץ. תוכלו לבחור בין סוככים בעלי כיסוי גמיש כמו ברזנט, בד הצללה או רשת הצללה, וכן לבחור בדגמים בעלי כיסוי קשיח כמו לוח עץ, מתכת או פולימר, או שורה של מוטות קשיחים עם שילוב אלמנטים גמישים מחומרי גלם מגוונים.
 

עיצוב מדף או בהתאמה אישית

כמו כן, תוכלו לבחור את העיצוב המתאים לכם ביותר, לקחת דגם מדף שמוצא חן בעיניכם ולעדכן אותו על פי העיצוב המתאים לבית שלכם וכדומה. אתם מוזמנים להגיע אל מרכז התצוגה של טייר ברזנטים, לקבל את כל התשובות לכל השאלות שלכם בנושא סוכך לרכב, וכן להתרשם ממגוון הדגמים המוצעים על ידינו.
 

טייר ברזנטים – כל פתרונות ההצללה לבית ולרכב

טייר ברזנטים היא חברה המתמחה בעולם פתרונות ההצללה ומספקת את כל פתרונות ההצללה לכל צורך ולכל מטרה. החברה משרתת מזה שנים ארוכות שורה ארוכה של לקוחות בכל רחבי הארץ, הן מהמגזר הפרטי, הן מהמגזר העסקי והן מהמגזר התעשייתי והמוסדי. טייר ברזנטים מספקת פתרונות מדף או פתרונות מותאמים אישית להשכרה או למכירה, ובליווי שירותי הדרכה וייעוץ חינם, שירותי התקנה מקצועית בבית הלקוח, ושירות לקוחות אישי ואדיב לכל לקוח ולקוח. באולם התצוגה בעיר רמלה שבמרכז הארץ, תוכלו להתרשם מכל פתרונות ההצללה המוצעים, ולבחור את הפתרון המתאים לכם ביותר.

סוכך מגן לרכב   סוכך לחניה