סוכך מרקיזה

רבים האנשים המאמינים שפתרונות הצללה הם רלוונטיים עבור גינה, חצר או שטח פתוח אחר, אלא שבפועל במקרים רבים אנו זקוקים לפתרונות הצללה גם לתוך הבית. כמובן שפתרון ההצללה לא יושב בתוך הבית, אך הוא מיועד לספק לנו צל בתוך הבית, והדוגמא הטובה ביותר לפתרון הצללה כזה הוא סוכך מרקיזה. המדובר על סוכך צבעוני ומעוצב המותקן מעל חלון הבית ומספק כיסוי מעולה מפני חדירת השמש לאורך כל שעות האור.
 

הגנה על פנים הבית דרך החלון

במרבית המקרים, ישנו חלון אחד או שניים מהם חודרת השמש בעוצמה הגדולה ביותר עד כדי יצירת הפרעה בתוך הבית. זה יכול להיות החלון הגדול של הסלון שהחל משעות אחר הצהריים השמש מכה בו באופן ישיר, ולא מאפשרת ישיבה בתוך הבית עצמו מבלי להרגיש את חום השמש על הגוף. במקרים כאלה, ניתן להתקין סוכך מרקיזה מעוצב אותו ניתן גם לקפל ולפרוש על פי הצורך, כך שיספק את פתרון הצל הטוב ביותר, וכאשר אין בו צורך, אפשר לקפל אותו לגמרי.

מרקיזה    סוכך מרקיזה
 

מתאים גם למרפסות וגינות

סוכך זה מתאים גם למרפסות, וגם לגינות וחצרות, הכל בהתאם לצורך שלכם, גודל השטח שיש להצל, ופתרונות הצללה אחרים שיכולים למלא את התפקיד בצורה טובה יותר. אצל טייר ברזנטים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של פתרונות הצללה לבית, לעסק, למפעל, לאירועי שטח ועוד. אתם מוזמנים להגיע אל מרכז התצוגה שלנו ולבחון את כל דגמי הסוככים המתאימים לכם.
 

כל פתרונות ההצללה לבית במקום אחד

טייר ברזנטים היא חברה מקצועית ומנוסה המתמחה בעולם פתרונות ההצללה. החברה ממוקמת ברמלה, ומשם משווקת ומפיצה מגוון רחב של פתרונות הצללה לשורה ארוכה של לקוחות בכל רחבי הארץ לרבות לקוחות פרטיים, מפיקי אירועים, עסקים וחברות, מוסדות ממשלתיים ועוד. בחברה תוכלו למצוא סוככים לבית, לגינה, לחצר, לעסק, למפעל, לשטחים חקלאיים, למרפסת, לאירועים בשטח הפתוח ועוד. אנו מציעים סוככים לרכב, סוככי זרועות, סוככי מרקיזה ומסילות, פתרונות קירוי לבריכה, רשתות ובדי הצללה, פרגולות במגוון סוגים, סגירות לחורף ועוד. אתם מוזמנים להגיע אל מרכז התצוגה של טייר ברזנטים ולהתרשם מהפתרון המתאים לכם ביותר.


סוכך מרקיזה 

  הקליקו לפרטים נוספים אודות דלתות רימון