סוככי זרועות

סוכך לבית, לגינה, לחצר, למרפסת, לרכב או לעסק הוא פתרון הצללה יעיל ואפקטיבי אם כי תמיד חשוב לבצע התאמה מלאה בין הסוכך ובין השטח המוצל. אחד האתגרים שאיתם יש להתמודד הוא התזוזה של השמש בשמים, והאופן בו היא קורנת על השטח המוצל מזוויות שונות לאורך היום. צל מושלם על פינת הישיבה בגינה שלכם בשעות הבוקר, יכול להפוך לאין צל כלל וכלל בשעות הצהריים, פשוט מכיוון שהשמש זזה בשמים ומאירה כעת מזווית שונה לחלוטין.

 

סוככים גמישים או קשיחים

כדי לפתור את הבעיה, תוכלו להשתמש בדגמי סוככי זרועות המבוססים על זרועות שאותן ניתן להזיז ולכוונן לכיוונים שונים על מנת לספק הצללה מלאה ולא משנה מהיכן קורנת השמש. סוככים אלה מגיעים במגוון רחב של קונפיגורציות החל בקונפיגורציות גמישות עם כיסויים גמישים של ברזנט, בדי הצללה, רשתות צל וכדומה, וכלה בקונפיגורציות קשיחות עם כיסוי עץ, מתכת, פולימר, לוח אחד אחיד או מוטות מעוצבים וכדומה.

סוכך זרועות קליל   סוכך זרועות 2
 

בחירת הפתרון המתאים לכם ביותר

האפשרויות הן רבות ומגוונות וכך גם הידע המקצועי הנדרש כדי לבחור את פתרון ההצללה הטוב ביותר. בטייר ברזנטים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של סוככי זרועות ומפתרונות הצללה רבים ומגוונים נוספים, וכן לקבל ייעוץ והדרכה חינם על מנת לספק לכם את התשובות על כל השאלות המטרידות אתכם בעניין, ולאפשר לכם לבצע בחירה חכמה ומושכלת. צרו איתנו קשר עוד היום, הגיעו אלינו אל מרכז התצוגה ברמלה ותוכלו לבחור את הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

סוכך לחנויות   סוכך לעסק 
 

טייר ברזנטים – מרכז ההצללה של ישראל

טייר ברזנטים היא חברה מקצועית ומנוסה המתמחה באספקת פתרונות הצללה לכל מגזרי המשק. החברה מספקת שירותי ייעוץ, הדרכה, התקנה, שיווק ומכירה של פתרונות הצללה לבתים פרטיים, עסקים, מפעלים, מפיקי אירועים, בריכות, בתי קפה ומסעדות, מוסדות ממשלתיים ועוד. במרכז התצוגה של החברה ברמלה שבמרכז הארץ תוכלו להתרשם ממגוון רחב של סוככי זרועות, מסילות, מרקיז, רכב, בדי ורשתות הצללה, שמשוניות, פרגולות, שמשיות, ברזנטים במגוון עיצובים, גדלים וצבעים ועוד. אתם מוזמנים להגיע אל מרכז התצוגה ולבחור את פתרון ההצללה המתאים לכם לרכישה או להשכרה.