סככה לרכב

כמה פעמים נכנסתם למכונית ביום קיץ חם, ושאלתם את עצמכם למה אין לכם סוכך לרכב שישמור אותו בצל, הרחק מקרני השמש הלוהטות? עכשיו יש לכם את ההזדמנות להתקין סככה לרכב במגוון רחב של עיצובים ובכל גודל, סככה המתאימה לרכב אחד, לשני רכבים או יותר, ובמגוון רחב של צבעים, חומרי גלם ואפשרויות המיועדות כולן לשמור על הרכב שלכם קריר ומוצל גם בימי הקיץ החמים ביותר.
 

סככה מן המדף או בהתאמה אישית

בטייר ברזנטים תוכלו למצוא מגוון רחב של סככות לרכב, סככות עץ, סככות מתכת, סככות עם כיסויים גמישים כמו ברזנטים, בדי הצללה, רשתות צל וכדומה, או סככות עם כיסוי קשיח מעץ, מתכת, פולימר ועוד. באפשרותכם להזמין סככה לרכב אותה ניתן לקפל ולפרוש, וכמובן תוכלו לבחור את הסככה בדיוק בעיצוב האהוב עליכם. אם אין סככה שמוצאת חן בעיניכם על המדף, תוכלו לשבת עם אנשי המקצוע שלנו ולתכנן סככה בהתאמה אישית בדיוק על פי הדרישות שלכם.

סכך לרכב
 

מחירים אטרקטיביים ותחרותיים

בטייר ברזנטים תוכלו ליהנות מייעוץ והדרכה חינם, לקבל את התשובות על כל השאלות המטרידות אתכם בעניין הסוכך לרכב, להיחשף למגוון רחב של אפשרויות ולבחור את האפשרות המתאימה לכם ביותר. כמו כן, בטייר ברזנטים תוכלו ליהנות מרמת מחירים אטרקטיבית ותחרותית המאפשרת לכם לממש את החלום של סככה פרטית לרכב ממש מחוץ לבית, מבלי לשבור חסכונות ועם אפשרויות מגוונות לפרישת תשלומים, העיקר שיהיה לכם נעים להיכנס לרכב גם בימי הקיץ החמים.
 

כל פתרונות ההצללה והקירוי לבית ולרכב

טייר ברזנטים היא חברה וותיקה ומנוסה המתמחה באספקת פתרונות הצללה בכל גודל, היקף או צורה לכל סוגי הלקוחות במגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי. החברה מספקת שורה של פתרונות מדף ופתרונות מותאמים אישית במודל השכרה או מכירה, ובמחירים אטרקטיביים וללא תחרות. באולם התצוגה של החברה ברמלה, תוכלו להתרשם ממגוון רחב של סוככים, רשתות צל, בדי הצללה, פתרונות קירוי, פרגולות בדגמים שונים ועוד. כמו כן, החברה מספקת שירותי הדרכה וייעוץ חינם, שירותי התקנה מקצועית בבית הלקוח, ושירות אישי ואדיב בבית הלקוח.