סככות צל

פתרונות הצללה הם פתרונות הנדרשים לא רק בבית, במרפסת, בגינה או בחצר, אלא גם באירועים, בשטחים ציבוריים גדולים, במפעלים, בבתי עסק, במוסדות גדולים וכדומה. יהיה השטח שאתם רוצים להצל אשר יהיה, לרשותכם עומדים סוגים רבים ומגוונים של פתרונות הצללה אותם תוכלו להתאים במיוחד לשטח, על פי מאפייני השטח, הגודל שלו, תנאי מזג האוויר באזור, משטר הרוחות, רמת הלחות וכדומה. כל אחד מהמשתנים האלה צריך להשפיע על הבחירה שלכם על מנת שתוכלו ליהנות מפתרון הצללה שהוא גם יעיל, וגם עמיד לאורך זמן.
 

סככות בעיצובים מגוונים

במרכז התצוגה של טייר ברזנטים תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות הצללה לרבות סככות צל המספקות לכם צל על שטח נרחב, וניתנות לעיצוב בכל צורך ודרך שתבחרו. תוכלו ליצור סככת צל המבוססת על כיסוי ברזנט, רשת צל או בד הצללה, תוכלו להתקין לוח עץ, גזעי עץ, רעפים, לוח מתכת או פולימר, ותוכלו לעצב את הסככה שלכם באמצעות זרדים גדולים, קני במבוק או כל אמצעי אחר שיספק לכם את הצל הנדרש וגם יעניק לכם ערך עיצובי.

סככת צל  סככה איתנה

 

ייעוץ מקצועי חינם

בטייר ברזנטים תוכלו להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו, לקבל תשובות על כל השאלות המטרידות אתכם בעניין, ולקבל ייעוץ והדרכה מקצועית חינם. כמו כן, אנו מבצעים התקנה של סככות צל בכל תנאי שטח, בכל גודל ומכל סוג, הכל על פי בחירתכם ועל פי מיטב שיפוטנו המקצועי.

 

טייר ברזנטים – כל צרכי ההצללה לכל מטרה

טייר ברזנטים היא חברה מקצועית ומנוסה הפעילה מזה שנים ארוכות בענף פתרונות ההצללה בישראל. לחברה שורה ארוכה של לקוחות מן המגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי ומכל רחבי הארץ. החברה ממוקמת ברמלה ומשם היא משווקת ומפיצה את כל פתרונות ההצללה הנדרשים לכל צורך ולכל מטרה, הן במודל השכרה והן במודל מכירה. אנו מספקים שירותי ייעוץ והדרכה חינם, שירותי התקנה מקצועיים בבית הלקוח, וכן שירות מקצועי ואדיב עד בית הלקוח. אתם מוזמנים להגיע אל מרכז התצוגה של החברה ברמלה ולהתרשם מן הפתרון המתאים לכם ביותר מבין שלל פתרונות המוצגים בפניכם ונמכרים בכל שנה ללקוחות בכל רחבי הארץ.

סככת צל   סככה לבריכה