פרגולות למרפסת

את מרבית הפרגולות שראיתם בחייכם ייתכן שראיתם בגינות פרטיות, אבל פרגולות יכולות להתאים לחלוטין גם למרפסות, וגם אם הן מאוד מאוד קטנות. בשורה התחתונה, מה שאתם מחפשים הוא פתרון שיספק לכם צל, ויאפשר לכם לשבת במרפסת גם בשעות שהשמש מכה בחוזקה בדיוק עליה, ואם זה אומר התקנת פרגולה, אז זה מה שיהיה וזה גם מאוד אפשרי, בלי שום קשר לגודל המרפסת, הקומה בה ממוקמת המרפסת והזווית ממנה מגיעה השמש.
 

בניית פרגולה בצורה מקצועית

אחרי שאמרנו את זה, כאשר בונים פרגולות למרפסת, כדאי לעשות את זה בליווי אנשי מקצוע מתאימים שיקחו בחשבון את כל הפרמטרים הנדרשים לגבי חוזק מבני, היחס הנדרש בין גודל הפרגולה ובין גודל המרפסת, בהתאם לזוויות שמהן קורנת השמש, משטח הרוחות הנהוג באזור, הקומה בה אתם ממוקמים וכדומה. כל אלה הם פרמטרים שיש לקחת בחשבון, ואיש המקצוע המתאים יוכל לספק לכם את המענה הנדרש, ויבטיח לכם את הערך הגבוה יותר מן הפרגולה.
 

להכיר את כל האפשרויות לבחור את הטובה שבהן

בטייר ברזנטים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של דגמי פרגולות למרפסת, חלקן ישירות מן המדף, וחלקן בהתאמה אישית על פי הצרכים שלכם. תוכלו לבחור את כיסוי הפרגולה בין שאתם מעדיפים רעפים אדומים ובין שאתם מעדיפים ברזנט או בד הצללה גדול, ותוכלו לבחור בעוד מספר לא קטן של אפשרויות העומדות בפניכם. צרו איתנו קשר עוד היום, ותוכלו להסתייע באנשי המקצוע שלנו כדי לקבל את התשובות לכל שאלותיכם.

פרגולה למרפסת   פרגולה למרפסת 2

 

טייר ברזנטים – מספקים לכם צל

חברת טייר ברזנטים היא חברה הממוקמת בעיר רמלה במרכז הארץ, ומשם משווקת, מפיצה ומוכרת שורה ארוכה של פתרונות הצללה וקירוי למגוון צרכים ומטרות. החברה משרתת לקוחות מן המגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי, ומספקת פתרונות מדף ופתרונות מותאמים אישית לבית, לגינה, לחצר, למרפסת, לעסק, למפעל, למוסדות, לשטחים חקלאיים ולאירועים בשטח הפתוח ובכלל. טייר ברזנטים מציעה מגוון רחב של סוככים, פתרונות קירוי, ברזנטים במגוון גדלים ועיצובים, פתרונות סגירה לחורף, שמשיות, שמשוניות, בדי ורשתות הצללה ועוד, ומספקת שירותי הדרכה וייעוץ חינם, שירותי התקנה מקצועית ושירות לקוחות אדיב ואישי לכל לקוח ולקוח.

פרגולה נגד שמש למרפסת