פרגולות עץ גושני

פרגולות הן פתרון הצללה כמו כל פתרון הצללה אחר, אך ללא כל ספק נחשבות הפרגולות לאחד מפתרונות ההצללה האהובים בישראל. אחד המאפיינים המרכזיים של הפרגולות הוא העיצוב הכפרי שלהן והאווירה הנעימה שהן יוצרות במקומות בהם הן מותקנות. כיום, קיימים סוגים רבים ומגוונים של פרגולות, חלקן כפריות וטבעיות יותר, וחלקן מודרניות ותעשייתיות יותר, והבחירה נתונה לחלוטין בידיכם, בין שאתם מעדיפים פרגולות עץ גושני מסורתי וכפרי, ובין שאתם מעדיפים פרגולות מודרניות עם זרועות ניידות ואפילו כאלו המופעלות באמצעות מנוע חשמלי.

 

מגוון רחב של פרגולות עם מגוון סוגי כיסויים

בטייר ברזנטים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של דגמי פרגולות ולמצוא את הדגם המתאים לכם ביותר, לרבות פרגולות עץ גושני טבעי וכפרי אותו תוכלו לצבוע בכל צבע שתבחרו ולא רק בצבע החום שוקולד המסורתי. כמו כן, את הפרגולה תוכלו לכסות בכל כיסוי לבחירתכם החל מכיסוי רעפים אדומים, דרך רעפים בצבעים אחרים וכלה בכל כיסוי אחר כמו ברזנט, רשת צל, בדי הצללה, לוחות עץ, מתכת או פולימר וכדומה.
 

ייעוץ מקצועי והדרכה חינם

בטייר ברזנטים תוכלו לקבל את כל הייעוץ המקצועי וההדרכה הנדרשת לכם על מנת להיחשף לכל האפשרויות העומדות בפניכם, ולבצע את הבחירה המתאימה לכם ביותר בצורה חכמה ומושכלת. כמו כן, אנו מציעים לכם רמת מחירים אטרקטיבית ותחרותית שתאפשר לכם לבחור דגמים מוכנים מן המדף, או לתכנן פרגולה מותאמת אישית לחלוטין על פי טעמכם ועל פי העדפותיכם האישיות.
 

כל פתרונות ההצללה לבית

טייר ברזנטים היא חברה המספקת מגוון רחב של פתרונות הצללה לכל מטרה ולכל צורך. פעילות החברה מבוססת בעיר רמלה שבמרכז הארץ, ומשם משווקת ומפיצה החברה מגוון רחב של פתרונות לשורה ארוכה של לקוחות בכל מגזרי המשק ובכל רחבי הארץ. החברה מספקת שירות הדרכה וייעוץ חינם, שירותי התקנה מקצועית בבית הלקוח, ושירות לקוחות אישי ואדיב לכל לקוח ולקוח. פתרונות החברה כוללים פתרונות מן המדף ופתרונות מותאמים אישית למכירה או להשכרה, ומתאימים לגינה, לחצר, למרפסת, לבית, לעסק, למשרד, למפעל, לשטחים חקלאיים, לאירועים בשטח הפתוח ועוד.