פתרונות הצללה לגינה

כאשר אתם בוחנים פתרונות הצללה לגינה אתם רוצים לבחון את ההתאמה של הפתרונות השונים גם לגינה שלכם, גם לתנאי השטח וגם לתנאי מזג האוויר באזור. למעשה, בחירה של פתרון הצללה הוא עניין מורכב יותר ממה שאנשים רבים חושבים, וזאת כמובן במידה ואתם רוצים למצוא את הפתרון המושלם עבורכם. כך למשל, אם אתם מתגוררים באזור שבו ישנן רוחות חזקות, אתם לא רוצים להתקין פתרון הצללה שיכול להפוך למפרש ולהגדיל את הסיכוי של התנתקות וגרימת נזק.

 

פתרונות הצללה המספקים צל מלא לאורך כל שעות האור

פתרונות הצללה לגינה צריכים לקחת בחשבון גם את האופן בו קורנת השמש על האזור הרלוונטי. השמש אינה מאירה על הגינה שלכם מאותה הזווית לאורך כל היום, ועל מנת לספק את רמת הצל הנדרשת לאורך כל שעות האור, אתם צריכים לקחת בחשבון את הזווית ממנה קורנת השמש בשעות השונות של היום. אם תבחרו בפתרון הצללה קבוע, הוא צריך להיות גדול מספיק כדי לכסות את השטח הרלוונטי בכל זווית ממנה קורנת השמש.

הצללה לגינה    הצללה רחבה לגכינה
 

ייעוץ מקצועי והדרכה חינם

בטייר ברזנטים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של פתרונות הצללה, וכן תוכלו להסתייע באנשי המקצוע שלנו שיספקו לכם ייעוץ והדרכה מקצועית חינם על מנת להבין מה הוא בדיוק פתרון ההצללה המתאים לכם ביותר ואיך תוכלו להשיג את אפקט ההצללה המיטבי לאורך כל שעות האור, ולא משנה מהיכן זורחת השמש.


טייר ברזנטים – מגוון רחב של פתרונות הצללה לכל מטרה

חברת טייר ברזנטים היא חברה הממוקמת בעיר רמלה, משם משווקת ומפיצה החברה שורה ארוכה של פתרונות הצללה מכל סוג, בכל גודל והיקף ולכל מטרה. החברה מציעה מודל של השכרה או מכירה בהתאם לצרכי הלקוח, וכן מספקת שירותי ייעוץ והדרכה חינם ושירות אדיב עד בית הלקוח. באולם התצוגה של טייר ברזנטים תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי סוככים, סוככי זרועות ומסילות, סוככי מרקיזה, שמשוניות של קיבוץ העוגן וקיבוץ ארז, פתרונות קירוי לבריכה, סוככים לרכב, פרגולות במגוון עיצובים וסגנונות, בדי ורשתות הצללה במגוון צפיפויות ועוד.

הצללה לגינה  הצללה 2